HAKKIMIZDA

firmamız 2000 Yılından bu yana her türlü sac şekillendirme ile komple ürün imalatları yapmakta olan şirketimiz sizlere kurumsallaşma anlayışı içerisinde iso 9001 2000 kalite belgesiyle  sektörün saç parçaları ve  yedek parça imalatını karşılamakta ve yapmaktadır.

Misyonumuz Teknolojik innovasyona, sürekli kendini kuvvetlendiren Ar-Ge gücüne, Türkiyede ilk buluşları pazara sunan, yapılmazın olmadığını kendine benimsemiş olan, daima disiplin, dürüstlük, kalite, ekonomi ve müşteri memnuniyetini satış sonrası hizmetlerimizle daima ileriyi hedeflemekdir.

Vizyonumuz Teknolojik üstünlüklerimiz ve avantajlarımızla, uluslar arası pazarda "Atmaca" Saç Parça İmalat Sanayinde bilinen ve tercih edilen bir Marka olarak tercih edilmekdir. Bu vizyon doğrultusunda Toplam Kalite İlkelerini şirketin her aşamasında uygulamak, sürekli yükselen başarı grafiği ivmesi ile yarınlara güvenle hazırlanmaktır.

Kalite Politikamız İşletmemiz sektörün gereksinim duyduğu saç parçalrı gerçekleştirmek üzere misyonunu ortaya koymuştur.

 

Bu doğrultuda üst yönetim ve çalışanlar geleceğe ait vizyon ve stratejileri oluşturmakta kullanılan ilkeleri ve hedefleri aşağıdaki gibidir.